Ceniłem bardzo Tomasza Kota od dawna. Niezwykły talent i warsztat. Na żywo niesamowity. I znów będzie okazja podziwiać jego grę. Już 13 lutego, w Adrii będzie gwiazdą wieczoru. Uczta dla konesera! Żal byłoby mi przegapić! Jeśli ktoś w Polsce ma okazję zobaczyć go w czymkolwiek - to serdelecznie polecam.

Komentarze
Prześlij komentarz